njb23.pl

Sporty zespolowe – sposb na integracje

Sporty zespolowe - sposb na integracje Cel ten realizowany jest poprzez powrót iść do przodu i usuwanie negatywnych wpływów z podświadomości i zastąpienie ich pozytywne Czarnych zasad świadomości (nauczanie mądrości). Podobny sposób warunki Neuro Linguistic Programming palaczem stać niepalący.

Grupy analitycznej badają chwalebne cywilizacji naszych przodków jest doskonałym sposobem wdrożenia MAAFA Healing. Sesje podniesie naszą świadomość od emancypacji nas od obcych inspirowane lochu fałszywych przekonań na temat innych, świata i siebie. Ponadto, będą one dostarczyć nam nowego zestawu historycznie dokładnych faktów, pojęć, teorii i perspektywy o sobie, o innych, o świecie w oparciu o naszej afrykańskiego dziedzictwa kulturowego i intelektualnego.

Bez jakiejś formy MAAFA Uzdrowienia, większość Afrykanów w Ameryce jest nieprzytomny: ograniczane przez Slavery Conditioning do nieporozumień, szukając niemożliwe do zidentyfikowania i nieosiągalne cele. Co najważniejsze, nieświadomy umysł pozostawia nas w stanie wykorzystać melaniny w naszych ciałach, aby dostroić się duchowo uprawniającej myśli.

Wymiana Nasza Do-For-Inne Mindset z Do-Do-self Mindset

Zdaniem Andersona (1994), czarnych Amerykanów spędzają 95% swojego rocznego dochodu rozporządzalnego z przedsiębiorstw zlokalizowanych w innych społecznościach.

Spośród pięciu procent, który pozostaje w czarnych społeczności, kolejne trzy procent przeznacza się non-Black posiadanych przedsiębiorstw. Jest to trudne, jeśli nie niemożliwe, Czarne społeczności do utrzymania odpowiedniej jakości życia i być konkurencyjna ekonomicznie, gdy tylko dwa procent ich rocznych dochodów do dyspozycji pozostaje w czarnej społeczności. [16]

Inni żyli luksusowo (poprawa swoje szkoły, budowanie nowych firm, uzyskując istotną poprawę opieki zdrowotnej i ogólnie długość i jakość ich życia) OFF naszych hojnych, do-do-innych, nawyki wydatków.

– autor artykułu