njb23.pl

Ochraniacze do jazdy na rolkach

Ochraniacze do jazdy na rolkach Hodowle tych grup pozostać nienaruszone, jeśli zdecydują się asymilować do głównego nurtu kultury. W tym samym czasie, mogą ustanowić inne przedsiębiorstwa, społeczności i ich własnych gospodarek.

Z drugiej strony, Afroamerykanie nie mają tę zaletę, że do zidentyfikowania kultury nasz własny. Zamiast Czarny kultura reprezentowana jest przez rozdrobnionym tablicy afrykańskiego dziedzictwa, „dusza” i Black historii. Ten miszmasz kultury rozpada się podczas asymilacji do głównego nurtu kultury. Jeżeli wszystkie rzeczy były równe różnorodność kulturowa może być korzystne dla nas, ale nie są.

Polityka

„Polityka bez ekonomia jest symbolem, bez substancji.” – Minister Louis Farrakhan

Mit o polityce zachowało czarnych Amerykanów zajmowane od końca niewolnictwa. Wiemy, że władza polityczna jest bardzo ważne, ponieważ polityka decyduje, kto ma mieć jakie korzyści w życiu. Jednak ci, którzy pragną mieć może jedynie uzyskać i użyć go, jeśli mają siłę ekonomiczną, jak również.

Nie możemy pozwolić, nasi bracia i siostry zapomnieć słowa Marcus Garvey, który powiedział:

„Najważniejszym obszarem wykonywania niezależnego wysiłku [jest] gospodarczego. Po naród stworzyły solidną podstawę przemysłową zwrócą się do polityki…, Ale nie w pierwszej kolejności… Do polityki, ponieważ ten ostatni nie może istnieć bez tych pierwszych.” [12]

Wtedy dodatkowo podstawową zasadą wszelkiej polityki jest — quid pro quo. Oznacza to: „Jeśli Scratch My Back, to będę je zarysować”. Po zainwestować czas, energię i zasoby w celu wsparcia w kwestii politycznej, kandydata lub partii politycznej, a następnie oczekiwać odszkodowania w jednakowy sposób.

Ta zasada ma zastosowanie do każdego polityka w Ameryce oprócz Afroamerykanów. Czarno białe Amerykanie tradycyjnie wspiera kandydatów i ich partii politycznych z poczucia obowiązku i lojalności.
www.bayjonnhotel.pl
– autor artykułu