njb23.pl

Jak bezpiecznie jezdzic na rolkach

Jak bezpiecznie jezdzic na rolkach

Więc jesteśmy, kolarstwo górskie w deszczowy dzień i pozwolić nasze rowery się w błocie wraz z brudem i grime. Kiedy zrobienia jazdy i jesteśmy o zamontowanie nasz rower do naszego pojazdu, zatrzymać się i podziwiać, co nasz rower górski teraz wygląda i widząc, że po długim dniu coraz błoto całego naszego roweru wiemy, że mamy do czyszczenia tak, że wygląda nowy ponownie.

Zasadniczo, gdy rower jest wszystko wyczyszczone, to będzie wyglądać bez skazy, a przede wszystkim łańcuch zostanie oczyszczony wraz z regresji i Twój rower będzie przesunięcie, a hamulce będą właściwie znowu działa. Więc idziemy do części zabawy. Jest to najprostszy, ale może być również najbardziej czasochłonne. Weź starą szmatkę i przetrzeć całą ramkę.

Twój może trzeba zdjąć tylne koło, aby ta szmata we wszystkich tych trudno dostępnych miejscach, że nie można było zrobić inaczej. Raz, że jest pełna, możesz kręcić kołami powoli pocierając nadmiar błota lub brud już można felgi. Również w tym czasie możesz mieć pewność, że nie ma żadnych liści i / lub pałeczki pomiędzy zębów swojego kasety. Należy także sprawdzić, aby mieć pewność, że hamulce i manetka pracuje tak jak powinno to być nic, aby zapobiec niefortunne dzieje na kolejną przejażdżkę rowerem górskim.

Teraz weź tę starą szmatę z Ciebie, a może czysty i dostać gotowy do czyszczenia łańcucha rowerów. Będziemy chcieli, aby powtórzyć ten proces kilka razy, aby mieć pewność, że wszystkie zanieczyszczenia i brud jest wyłączona łańcucha rowerowego. Umieścić szmatkę w lewej ręce i delikatnie nacisnąć boki łańcucha jednocześnie prawą rękę trzymać i przekręcić z boku pedału jazdy licznik zegar mądry. Następnie znaleźć czystą część na szmaty i lekko nacisnąć górną i dolną i skręcić w lewo pedały ponownie.

– autor artykułu