njb23.pl

Rolki dla nastolatkow

Snoopy zadebiutował w październiku 1950 kreskówki, gdy Linda była jeszcze małą dziewczynką. Była wentylatora tak długo, jak można sobie przypomnieć, począwszy pluszu i innych zabawek. Dziś jej numery kolekcji Snoopy w tysiącach, począwszy od biżuterii do telefonów do wszystkiego co pomiędzy, w tym nie tylko tysięcy zabytkowych przedmiotów z 1950 roku, ale w nowszych płytach limitowanych oraz corocznie wydawane ozdoby choinkowe, który wisi Linda i wyświetlaczy przez cały rok na wewnętrznych „Snoopy” drzew.

Peanuts comic strip wyznawcy wiedzą Snoopy jako one-man show, widząc go jak pies z zaawansowaną inteligencją i bujnej wyobraźni. Snoopy jest ukształtowana tak wiele osobistości, jak: Joe Cool, I wojny światowej as myśliwski, literackiej Ace Flashbeagle i Legionnaire Zagranicznego. Kolektory Snoopy pamiątek poszukują kolekcjonerskich z nich wszystkich.

Urodził się i wychował w Południowej Kalifornii, Linda pracował, przed jej przejściem na emeryturę, jako asystent zarządu w biurze Rockwell International Południowej Kalifornii. W ciągu 1970 roku, Charles Schulz odwiedził fabrykę Rockwell, gdzie była zatrudniona i Linda miał szczęście nie tylko spotkać artystę kreskówki, ale wśród nielicznych szczęśliwców, który później otrzymał hojny „dziękuję” z autografem rysunek Snoopy jazda na statek kosmiczny Rockwell.

To ładnie oprawione i zmierzwione 15 x 20 „cartoon rysunek jest najbardziej cenionych kawałek w Snoopy kolekcji Linda. Będąc wielkim fanem, czuje się szczęśliwy, że spotkał Snoopy i twórcy Peanuts Gang, Charles (Sparky) M. Schulz.

Po sprzedaży swoich komiksów z Saturday Evening Post i innych publikacji Charles Schulz zbliżył się Feature Syndicate Wielka niektóre z jego najlepszych paski. Orzeszki zadebiutował z funkcjami Zjednoczonych w dniu 2 paździer nika 1950 roku, stając się jednym z najpopularniejszych komiksów wszech czasów.

– autor artykułu