njb23.pl

Jak znalezc miejsce do jazdy na rolkach

Jak znalezc miejsce do jazdy na rolkach

oAttitude kierunku obiektów materialnych

Społeczność Division

Najbardziej szkodliwe niewłaściwe zachowanie w obliczu przez Afroamerykanów jest Wspólnota Division. Master Slave wspierać go wśród niewolników, aby rozproszyć wszelkie wysiłki zjednoczenia. Twórcy niewolników wiedzieli, że społeczności rozdarta będzie łatwym łupem dla ciągłej kontroli. Wszystkie rodzaje urządzeń podziału zapobiega niewolników się spotykać.

Główną separacja była między domem i terenowych pracowników. Pracownicy domów widział siebie jako uprzywilejowana. Mieli mniej pracy fizycznej, nosili lepsze ubrania, jedli lepiej i zadbał o osobistych potrzeb pana i jego rodziny.

Wystarczy być fizycznie bliżej mistrz dał dom niewolniczej poczucie wyższości nad kolegami niewolników polowych.

Master Slave wykorzystywane jego domu niewolników jako strefę buforową przeciwko niewolnikom polowych. Zachęcał ich poczucie wyższości, być lojalni wobec jego sprawy i zająć jego boku podczas wszelkich sporów. Z tego powodu uwarunkowań społecznych, nadzorca niewolników zyskał kilka niewolników , które pomagały i zidentyfikowane z nim całkowicie.

Społeczność Oddział w czarnej społeczności trwa do dziś. Zamiast domu kontra dziedzinie mamy, zakład, oddolnej, kolegium wykształconych, nie kolegium wykształconych, chrześcijanie, muzułmanie, baptyści, metodyści, bractwa, studenckie, szkoły, biały kołnierz, niebieski kołnierzyk, republikanie, demokraci, dzielnice i setki innych podstawy do podziału. Pochodzenie tych wszystkich podziałów pochodzi z tego samego źródła, jak to miało miejsce 400 lat temu — outsiderem, który zyski z separacji.

Czarnych Amerykanów, tak jak zrobiliśmy to 400 lat temu, spędzać więcej czasu kłótni i uzasadniającej odrębne cele, których my nie pracujemy nad wspólnymi celami.

– autor artykułu