njb23.pl

Jak jezdzic bezpiecznie na rolkach

Jak jezdzic bezpiecznie na rolkach

Nierówny Wealth Dystrybucja nie jest całkowicie winić za pokornego statusu ekonomicznego Czarnej Ameryki i towarzyszącego jakości życia. Innym ważnym powodem jest to, co Anderson (2001) zwraca Niewłaściwe zachowań (IBP) (Actions, które powodują Blacks uczestniczących w tam własnym podporządkowania lub eksploatacji). [1] Nieodpowiednie zachowań wynikają z uwarunkowań społecznych niewolnictwa. Niektórzy mówią, że wyniki IBP z pourazowego Slavery Disorder.

Dr Kenneth P. Clark, w zabytkowym stanów jednostkowych:

„Aby w pełni zrozumieć ogrom naszych obecnych problemów, musimy wznowienie książki o wydarzeniach z niewoli. Naszym celem nie powinno być płakać nieświeży łzy do przeszłości, lub ożywić stare nienawiści do ostatnich niesprawiedliwości. Zamiast tego, powinniśmy starać się oświecić naszą drogę dzisiaj lepiej zrozumieć, gdzie i jak światła były okazało się wczoraj.

Powinniśmy także zrozumieć, że niewolnictwo powinno być postrzegane jako punkt wyjścia do zrozumienia „African-American psychiki, a nie jako punkt końcowy.

Dlatego badanie psychikę African-American psycho-powinna zawierać historię, ale to nie powinno być wyłącznie dotyczy wydarzeń w przeszłości. „[2]

W rezultacie, Niewolnictwo Conditioning urodziła IBP, że osłabia konkurencyjną impuls w Afroamerykanów. Konkurencyjność uchyla się od punktu, w którym możemy produkować uzasadnienie usprawiedliwić zachowanie zewnątrz zamiast sojusznikiem z członkami własnej grupy, aby konkurować z zewnątrz.

Ponadto, niewłaściwe wzorce zachowań uczą białych i innych, jak traktują nas. Jeśli chcemy być przestrzegane, to musimy zmienić to, co uczymy naszych konkurentów.

Przykłady niszczycielskiej IBP są:

oCommunity Division

oCollusion z Konkursem

oSeeking zatwierdzenia Whites

oWhite Lód jest zimniej

– autor artykułu