njb23.pl

Bieganie cala rodzina

Bieganie cala rodzina

Te dogmaty religijne utrzymują się w czarnych kościołów dziś przyczyną wielu, aby zaakceptować lub zignorować Czarne niesprawiedliwości.

COMING OUT FROM THE BOX

Jeśli Afroamerykanie nie mogą gromadzić bogactwa nurtu dzięki integracji, różnorodności, polityce, edukacji i / lub religii, po 400 latach, musimy zrobić następną najlepszą rzeczą — tworzenia bogactwa poza głównym nurtem w naszych czarnych społecznościach.zastrzyki z kwasu hialuronowego w kolano

Jeśli poważnie chcemy poprawić naszą sytuację, musimy współpracować, aby wzmocnić naszą zbiorową pozycję ekonomiczną. Wspólnie oznacza, że ??zwiększając jakość wspólnoty staje się motywem mężczyzn zamiast zwiększać indywidualny zysk. Zwiększona indywidualne zysk będzie pochodzić z bardziej wydajnego i skutecznego działania produkcyjne, wykształconych, zdrowych i szczęśliwych ludzi w czarnych społeczności.

Można to osiągnąć przez:

1.De programowania naszą Slavery klimatyzacji i eliminując Niewłaściwe zachowań

2.Replacing naszą zrób-for-in myślenia o do-do-samodzielnego myślenia

3.Assessing nasze zasoby

4.Using co znajdziemy ustanowienie programów i procedur, które korzystają nasze społeczności.

5. KORZYSTANIE technologii internetowych (WWW, e-mail, radio i telewizję) w celu wdrożenia i sprzedawać programy

De-Programowanie Nasza Slavery Conditioning

To właśnie dzięki świadomości, że grupa wie, kim są, dlaczego one są i jak się zachowywać. Ponadto z czyjejś świadomości przychodzi kultury, kultura pochodzi od postaw, od postawy są uczucia, a uczucia pochodzą od działania. Możemy inżynierii wstecznej szkodliwego wpływu niewolnictwa Conditioning od przebudzenia naszej świadomości w zupełnie nowym kontekście. , , , MAAFA Healing.

MAAFA jest słowo, suahili dla holokaustu. MAAFA Uzdrawianie jest formą terapii pourazowej niewolnictwa, która porusza się nasz poziom świadomości od autodestrukcyjnych skutków niewolnictwa Conditioning and Patterns Nieodpowiednie zachowanie do odpowiednich zachowań.

– autor artykułu