njb23.pl

Sciezki rowerowe – gdzie szukac

Sciezki rowerowe - gdzie szukac

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać, gdy patrząc na jeżdżenie płaskie pedały:

1) Numer jeden rzeczą, że trzeba pamiętać, że istnieje krzywa uczenia się z płaskimi pedałami. Chociaż jest to krótki (większość ludzi zgłasza uczucie grzywny w ciągu pierwszych 2-5 przejazdy), można spędzić trochę czasu na naukę, aby wygładzić swój skok pedału i zachować swoje nogi posadzone na pedałach. Jest to klasyczny wzrost w porównaniu z ustalonym scenariuszem sposobu myślenia – jeśli wiesz, że można nauczyć się jeździć mieszkanie wtedy będzie mniej prawdopodobne, aby udaremnione przez krzywą uczenia się.

2) Podczas jazdy płaskie pedały trzeba unikać „próbuje ją” pociągając za parę pedałów off sąsiadami Wal-Mart roweru i rzucając na swoich starych butów do biegania. Podobnie jak w przypadku pedałów i butów zatrzaskowe, masz za co płacisz i próbuje jeździć na szlak z możliwie najtańszej nigdy nie będzie zabawy opcji. Zainwestuj w niektórych dobrych mieszkań i buty albo nie próbuj go wcale.

3) Patrząc na pedały chcesz dostać pedał z szerokiej platformy (lubię te, które rozciągają się do zewnętrznej krawędzi stopy), cienki profil i dobre rozmieszczenie PIN. Chociaż nie trzeba całość pokryta, to chcę przynajmniej 3-4 szpilki na przedniej i tylnej krawędzi i kilka w centrum, jak również. Ponadto, należy zwrócić uwagę na materiał osi kontra typu jazda robisz jak będą wyginać.

4) W butach, w tym momencie jest to 5-10 lub nic. Buty Skate prostu nie wyciąć – lepki przetarł wykorzystywane przez 5-10 na swoich butów jest niepodobny do niczego innego na rynku i będzie utrzymać stopy obsadzone w sposób żadne inne buty mogą. Podczas gdy inne buty są dostępne http://mojaportugalia.com z lepkiej gumy, żaden z nich są specyficzne dla MTB i wykonane, aby chronić swoje palce i zapewniają pewną amortyzację należy slam piętę w ziemię.

– autor artykułu