njb23.pl

Rolki dla kobiet

Rolki dla kobiet

Peanuts kreskówki prowadził przez prawie 50 lat bez przerwy, pojawiając się w ponad 2600 gazet w 75 krajach. Smutne w listopadzie 1999 roku, Charles Schulz doznał udaru mózgu, a potem odkrył, że miał raka jelita grubego. Komplikacje z chemioterapią wykonane tak rysownik nie mógł już przeczytać lub zobaczyć jasno i ogłosił swoją emeryturę w dniu 14 grudnia 1999. Do tego czasu trzy generacje Amerykanów wyrosła z gangu orzeszki ziemne i „Good Ol ‚Charlie Brown”.

Schulz był cytowany jako powiedzenie, The Today Show „Nigdy nie przypuszczał, że stanie się to do mnie. Zawsze miałem wrażenie, że zostanę z paskiem, aż byłem w moich wczesnych lat osiemdziesiątych, czy coś takiego. Ale wszystko nagle to nie ma. nie ma go. zostało mi zabrany. „

Charles Schulz zginął w Santa Rosa w Kalifornii powikłań z powodu raka jelita grubego w dniu 12 lutego 2000 roku, w wieku lat 77. W tym samym roku, w Kalifornii Sonoma County Rada Nadzorcza przemianowanego na Charles Schulz – Sonoma County Airport na jego cześć. Godło The lotnisko dysponuje Snoopy w okulary i szal, biorąc pod niebiosa na szczycie jego budy.

Rodzina Schulz mieszkał krótko w Colorado Springs, Colorado, gdzie Charles Schulz malowane ściany w swoim domu dla córki Meredith, wyposażony Patty Charlie Brown i Snoopy. Ściana została usunięta w 2001 roku i przekazany do Charles Schulz Museum w Santa Rosa w Kalifornii, mieście, w którym żył i pracował przez ponad 30 lat.

Otwarty w dniu 17 sierpnia 2002 roku, M. Schulz Muzeum Karola i Centrum Badań obchodzi dzieło swego życia i sztuki cartooning i znajduje się zaledwie dwie przecznice od jego byłej pracowni. Brązowa statua Charlie Brown i Snoopy stoi Depot Park centrum Santa Rosa.

W testamencie, Charles Schulz zwrócił się postacie Peanuts pozostanie prawdziwe, jak to możliwe, że żadne nowe komiksy oparte na nich wyciągnąć.Cechy Zjednoczonych ma prawa do pasa, ale życzenia Schulz zostały uhonorowane. Powtórki komiksu są nadal konsorcjalnych i nowe specjalności telewizyjnych zostały również wyprodukowane od jego śmierci, ale historie są oparte na poprzednich paski.

Kathy Manney jest uznanym w kraju autor autobiograficznej, stylu życia i artykułów turystycznych i felietonista podróży „The Voice” Vegas miesięcznego regionalnej gazety starszy styl życia.

Kathy jest otwarty na freelance pracę w dziedzinie non-fiction pisania i edycji.

– autor artykułu