njb23.pl

Jazda na rolkach w miescie

Jazda na rolkach w miescie

Często widać nieodpowiednie przekazany do Blacks od uwarunkowań społecznych zachowań jest ich stosunek do pracy. Niewolnictwo zostało przymusowej. To była codzienna praca, począwszy od wczesnego dzieciństwa i kontynuując aż do śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy. Do niewolnika, praca nie przewidują jego potrzeb. Zamiast pracował , często pod groźbą przemocy i śmierci, do wytwarzania zysków dla master slave. Dobrym upraw nie poprawić swoje życie lub społeczności; poprawił tylko życie i społeczności master slave.

Praca, jak każda działalność, która nie niesie korzyści dla sprawcy, był znienawidzony. Postrzegane jako forma kary, a jak każdy karania tych, którzy są karani go gardzić. Ponadto praca była utożsamiana z niewoli. Nawet dzisiaj, Ebonics odnosi się do pracy jako „slave”.

Zniewolenie oznaczało pracę i wolność oznaczało unikanie pracy. Praca była postrzegana jako działalności duma mniej słabszego. Dziś, sto czterdzieści cztery lata usunięto z niewoli, to jest trudne dla wielu Blacks aby zobaczyć długoterminowej nagrodę trwałej pracy jako wystarczające, aby usunąć piętno trud. Wielu z nas nie będzie rozpocząć działalność gospodarczą, ponieważ łatwiej jest pracować dla kogoś innego i dostać regularne wypłaty i rozrywki emancypacji-piątkowy wieczór do poniedziałku rano.

Stosunek do rzeczy materialnych

Umożliwienie niewolnikiem własnych nic lub bardzo niewiele było klimatyzacji społeczny, który zrodził obchodzi stosunek do rzeczy materialnych. Master Slave posiadanego majątku, a materiał drobniejsze rzeczy takie jak ubrania, biżuteria, pięknym domu, pięknym krajobrazem, itp konsekwencji samo niewolnikiem nienawidzili i za złe swojemu panu, że niechęć i zazdrościł posiadłości Mistrza. posiadłości te wiązały się z wolności i mocy, aby kierować swoje życie, rodzinę i gospodarkę.

– autor artykułu