njb23.pl

Rowery gorskie dla ludzi niestandardowej budowy

Rowery gorskie dla ludzi niestandardowej budowy

Idealny rower górski mężczyzn różni się od jednej osoby do drugiej. Jego cechy, struktura, ramka jest zawsze różni się od osoby do osoby. Najczęstszym problemem ludzie często napotykają, kiedy chcą kupić męskie rower górski jest zawsze wielkość roweru.

Istnieje wiele pomiarów trzeba uważać, aby uzyskać doskonałe dopasowanie żądanego rowerze. Dostosowanie to jest odpowiedzią na dylemat.

Zacznijmy od siodła. Najoryginalniejszych siodła, które przychodzą z rowerem są twarde i nie bardzo wygodne dla długiej rowerowej. Rowerzyści często przechylić ich siodełka do przodu, aby czuć się bardziej komfortowo. Najlepszym siodło siodło, które pozwala miednicy spoczywać na płaskiej powierzchni.

Do pracy na wysokości swojej siodełka siedzieć na siodełku z jedna noga wisi darmo z biodra kwadratowych. Nie przechylać biodrami. Ustaw wysokość siodła poprzez prostując nogę i niech inne pięty wystarczy dotknąć pedału. Pedał powinno w jednej linii z siodłem u dołu swojego skoku.

Po drugie jest kierownica. Istnieją dwa rodzaje personalizacji na kierownicy. Można ustawić go blisko ciała, czy daleko od ciała. Bliżej do kierownicy ciała pomoże Ci czuć się bardziej komfortowo, ale nie będzie w stanie jeździć tak szybko, jak to tylko możliwe. Z drugiej strony, jeśli wybrał kierownicę daleko od ciała, to daje lepszą aerodynamikę oraz wysoką kontrolę nad rowerem prędkości.

Ponownie, jest to tylko kwestia wygody. Istnieje naprawdę ma sztywnych reguł tworzenia rowerów. Zawsze można eksperymentować z ustawieniem, w którym można jeździć wygodnie.

Trzeci jest korba. Większość zawodników profesjonalnych ustawić swoje korb 5-6 cale poniżej ich kości biodrowej, ponieważ mogą one poruszać i podnosić swoje kolana do tyłu swobodnie.

Większość męskie rowery górskie można regulować zaraz po jego zakupie. Jednak, aby uzyskać doskonałe dopasowanie, specjaliści często przesuwać i zmieniać niektóre części, gdzie czują się bardziej komfortowo jedzie na rowerze.

– autor artykułu