njb23.pl

Problemy z jazda na rolkach

Niewolnictwo Conditioning jest psychicznie nam poczuć nasze oddzielne problemy są ważniejsze niż nasze wspólne problemy.

Zmowa z Konkursem

Historia uczy nas, że koalicje zazwyczaj działają na niekorzyść Grassroot Czarnej większością. Ten typ niewłaściwe zachowanie występuje, gdy Blacks partnera z innych grup etnicznych.

Jest to problem, ponieważ tak wielu członków Czarnego ustanowienia [8] z niego korzystać. Koalescencyjny Blacks zachęca do pracy z grupami, które już przegubowych celów, zamiast organizować cele naszego. Czarny udział daje wiarygodność i siłę do orientację seksualną, pochodzenie etniczne, klasy, płci, osób niepełnosprawnych i hiszpańskojęzycznych grup, z których niektóre konkurują otwarcie z nami bogactwa i władzy i otwarcie sprzeciwiają Czarne zyski.

Podczas zmowę z Konkursu Afroamerykanie, straci domyślnie ze względu na nieprawidłowe zachowanie czarnych przywódców, którzy poszukują zatrudnienia sojuszy cross-grupy, bieli zatwierdzenia, a dolarów korporacji kosztem własnych ludzi. Ponadto, jeśli fundusze są dostępne, teoria sączyć-down staje się skuteczne i zwykle pozostawia nas z resztek po orientacji seksualnej, płci, etniczne, religijne, niepełnosprawnych i hiszpańskich grup językowych mówienie otrzymują to, czego chcą i potrzebują.

Bycie dobrym Negro

Niewolnictwo klimatyzacji powoduje niewłaściwe zachowanie, które pochodzi ze starej etykiety społecznej lub południowej rasowej. Występuje, gdy Murzyni, zwłaszcza z południa lub Midwest, unikanie sytuacji, które sprawiają, że pojawiają się wolne, niezależne i o określaniu własnego losu.

Dobry Murzyn czy „bezpieczne” African-American stara Białą zatwierdzenie. Są one w pełni szczęśliwy, aby przejść do pracy lub do kościoła, patrzeć na telewizor, a następnie iść do łóżka. Dla nich, co dzieje się z Murzynów w społeczności, ani nigdzie indziej nie jest ich problem.

– autor artykułu