njb23.pl

Rowery gorskie – jak jezdzic

Rowery gorskie - jak jezdzic

Jeśli umieścisz 100 pokerzystów w pokoju, ilu byłoby powiedzieć, że są w top 10? Jak o 20 najlepszych graczy w pokoju? Ile by powiedzieć, że są w dolnym 10?

Często poker gracze uważają, że są lepsze niż ich przeciwnicy. W rzeczywistości, to myślę, że 80% graczy w tym pokoju, że są one w górę o 20% jeśli chodzi o pokera umiejętności. Oczywiście, że to niemożliwe.

Następnym razem, gdy wchodzi w turnieju rozejrzeć i ocenić, gdzie poziom gry jest porównywany do swoich przeciwników. Gdzie byś rangi siebie? Gdzie twoi przeciwnicy ranking?

Aby określić Poker IQ wyrobiłem bezpłatną ocenę swojego pokera bez limitu pokera turniejowego umiejętności.

Celem tej oceny jest ustalenie, czy istnieją jakieś otwory w swojej grze bez limitu pokera turniejowego. A jeśli tak, to gdzie występują te otwory.

Ocenę poker zawiera 15 pytań, które sprawdzą swoją wiedzę turnieju pokera. Ale w przeciwieństwie do prostego quizu, który zapewnia właściwe odpowiedzi, test ten będzie faktycznie zapewnić ocenę co to znaczy o swojej grze, gdy wybierzesz złą odpowiedź. Trzeba naprawić przecieki w grze. I trzeba być w stanie zidentyfikować i wykorzystać błędy przeciwników.

Chcesz pokera IQ, która jest powyżej większości innych graczy, którzy mogą nawiązywać połączenia graczy bańki; czyli graczy, którzy mogą lub nie mogą ominąć bańki i gotówki w imprezie. Bo nawet jeśli gracz dostaje przeszłości bańki, nigdy nie ma wystarczająco dużo żetonów skończyć zwycięzcę.

Nie chcesz być jednym z tych graczy. Chcesz mieć doskonały, wygrywając Poker IQ i odtwarzać bez limitu turniejów do wygrania.

Zrób test IQ Poker i dowiedzieć się, gdzie można ocenić w porównaniu z konkurencją.

Mitchell Cogert jest autorem „turnieju. 101 Winning Moves” Jest to jedyna książka odniesienia do ujawnienia odgrywa Plusy użyć do wygrania turnieju. Te dramaty oparte są na przeglądzie 20 lata warte turniejowych strategii pokerowych i faktycznej grze przeciwko Daniel Negreanu, Erick Lindgren, David Pham i innych najlepszych profesjonalistów. Książka jest wysoko oceniane z 5 z 5 możliwych gwiazdek na Amazon.

– autor artykułu