njb23.pl

Rolki dla dzieci

Rolki dla dzieci Jednym z takich programów jest Miejskie SEED (Zrównoważonego Rozwoju Gospodarczego i Środowiska), z siedzibą w Alameda w Kalifornii, który zachęca do jego uczestników, by skupić się na mikroprzedsiębiorstwa, które rosną żywności ekologicznej i wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Innym jest Detroit Rolnicy Spółdzielnia, która działa siedem ogrodów społeczności i pięć sąsiedzkich opartych na rynki, wszystkie prowadzone przez siedmiu młodych Afroamerykanów , lat 14 do 16 lat. Ponadto, Nadzieja bierze programu korzenie w Detroit zatrudnia bezdomnych mężczyzn rosną żywności dla lokalnych programów posiłki dla biednych. „

Grassroots przedsiębiorcy będą musieli usługi biznesowe. Usługi te obejmują coachingu biznesowego, księgowości, usług prawnych, pakowanie, ubezpieczenie kredytu, tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, rozliczeń kredytów i usług karty sprzedawcy.

Przed usługi te są świadczone na rzecz oddolnej przedsiębiorcy, powinien dołączyć do wirtualnych inkubatorów przedsiębiorczości. Te inkubatory są zasilane internetowe (Internet, radio i telewizja) spółdzielnie mające na celu konsolidację przychodzących właścicieli firm na poprawę sytuacji ekonomicznej. Poprawa wynika z efektywności pracy wspólnie, takich jak kupno spółdzielczego skierowanie ustaleń, business-to-business transakcji, handlu wymiennego, mentor / protésolé relacje i łatwy dostęp do usług biznesowych sieci.

działalność Inkubator będzie przeznaczony do tworzenia wewnętrznego przepływu środków pieniężnych i uniknąć zmowie z Konkursu. Ponadto każdy członek spółdzielni firma jest oceniana przez trenera biznesu dla mocnych / słabych i wskazówek ekspertów oferowanych.

Reklama Programu

Grassroots przedsiębiorcy będą przyciągane do programu odwołując strategie marketingowe:

– autor artykułu