njb23.pl

Ochraniacze do jazdy na rowerze

W rezultacie, Czarna oceniany jest brane za pewnik. Nie ma czasu w historii, kiedy czarnych Amerykanów zostały zrekompensowane na quid pro quo podstawy składek politycznych, które zostały złożone.

Niestety, obraz polityczny Czarnych Amerykanów gorzej. Nie zażądał quid pro quo relacji. Wymagający quid pro quo relacji z jej wybieranych polityków włączoną kubańskich uchodźców do gospodarczo i politycznie przerastać i podporządkowane Blacks w Miami na Florydzie w ciągu jednej dekady.

Zatem, Czarny władza polityczna musi jeszcze stać się skuteczną strategią dla uzyskania niezwykle potrzebnych zasobów do czarnej społeczności. Choć zasada polityki jest „coś za coś” Black Amerykanie nigdy nie są specjalnie nagradzani za ich ogromne poparcie dla kandydatów na urzędy publiczne. Powrót urzędnicy są płochliwe o korzystaniu z uprawnień swoich biurach, by objąć konkretne potrzeby czarnych społeczności, ponieważ są zaniepokojeni generowania Białą luzów. Łatwiej jest im do zaproponowania i wspierania programów, które są niejednoznacznie mające na celu pomóc wszystkim, a nie tylko czarnych. Na ich poparcie polityczne, Blacks zawsze odmówiono quid pro quo, albo coś w zamian za swoje głosy. [13]

Edukacja

„Edukacja bez samowiedzy jest szkolenie i nikt nie korzysta ze szkoleń, ale trener.” – Ni’am Akbar

Niektóre Blacks wykonywania mitu Edukacji. Mają nadzieję, że jeśli oni lub ich dzieci otrzymują wystarczającej edukacji mogą przezwyciężyć bogactwo rozbieżności w Ameryce. Spójrzmy na kilka faktów na temat edukacji.

Architekt wspólnego systemu szkolnego, Horace Mann, przewidywał szkołach, instytucjach dla białych, jak opisał edukację publiczną jako „wielki korektor”. Czuł, że Czarni będą uczęszczać do szkół dla mniej szczęścia.

Lata później, Afroamerykanie uzyskali dostęp do szkół publicznych oraz Whites traktowali nas strasznie.

odzywki do rzes
– autor artykułu