njb23.pl

Aktywny wypoczynek w gorach

Aktywny wypoczynek w gorach Washington pojawił się jako ich rzecznik i rutynowo konsultować republikańskich liderów krajowych o powołaniu Afroamerykanów do stanowisk politycznych w całym kraju. Pracował i socjalizowane z wielu białych polityków i osobistości. Twierdził, że najpewniejszym sposobem czarni ostatecznie uzyskać równe prawa było wykazanie cierpliwości, przemysł, zapobiegliwości i przydatność i powiedział, że były kluczem do poprawy warunków dla Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych i że nie mogli oczekiwać zbyt wiele, mając tylko właśnie został przyznany emancypacji ..

Pomimo swoich podróżach i powszechne pracy, Waszyngton pozostał jako głównemu Tuskegee. Miało to poważne obciążenie i stres na niego. zdrowia w Waszyngtonie została więc pogarsza się gwałtownie; tak bardzo, że załamał się w Nowym Jorku i został zabrany do domu Tuskegee, gdzie zmarł w dniu 14 listopada 1915 roku w wieku lat 59. za zgodą jego potomków, analiza dokumentacji medycznej wykazała, że ??zmarł z nadciśnieniem, z ciśnienie krwi dwa razy więcej niż normalnie, potwierdzając to, co od dawna podejrzewał. Został pochowany na terenie kampusu Uniwersytetu Tuskegee koło kaplicy Uniwersyteckiego. Po jego śmierci obdarowanie Tuskegee przekroczyła US $ 1,5 miliona dolarów. Prace jego największą życiową, dzieło kształcenia Murzynów na Południu, był bardzo zaawansowany i rozwija. Człowiek, który pokonał prawie niemożliwe kursy siebie, Booker T. Washington jest pamiętany za pomoc czarnych Amerykanów wzrosnąć z niewoli ekonomicznej, które odbyło się je długo po tym były prawnie wolni obywatele.

W 1934 roku, następca Roberta Russa Moton Waszyngtonu jako prezydent Tuskegee University, zorganizował wycieczkę powietrza dla dwóch afrykańskich Amerykanów lotników, a potem samolot został ochrzczony Booker Washington.

W dniu 7 kwietnia 1940 roku, Waszyngton stał pierwszy Afroamerykanin zostać przedstawiony na znaczku pocztowym Stanów Zjednoczonych.

– autor artykułu